O mně

Jakub Rejmon

 

Mé jméno je Jakub Rejmon, pocházím z Mladé Boleslavi, kde také od roku 2015 podnikám v realitách. V roce 2018 jsme s kolegou založili vlastní Realitní kancelář RENU reality s.r.o. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Nemovitosti prodávám moderní způsobem, točím video prohlídky, dělám webové stránky jednotlivých nemovitostí, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

V případě jste dočetli až sem, tak Vám děkuji. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

S pozdravem

Jakub Rejmon

0 roky zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí